Ми вшануємо пам’ять Шевченка

Іде Тарас по Україні щовесни,коли тануть сніги і на рясті просяє веселка. Повні сил і живої снаги,

               ми вшануємо пам’ять Шевченка.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє і шанує людство. До них належить і ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

 Саме цій особистості і був присвячений скайп-марафон « Іде Тарас по Україні» між Петропавлівською  селищною бібліотекою Станично-Луганського району Луганської області, Іванівською районною бібліотекою  Херсонської області та Нижньосірогозькою районною бібліотекою  Херсонської області.

  Розпочала скайп-марафон Іванівська районна бібліотека. Вона познайомила слухачів з життєвим і творчім шляхом Т.Г. Шевченка. Прозвучали поезії Великого Кобзаря не тільки українською, але й англійською мовою.

  Потім естафета була передана Петропавлівській селищній бібліотеці. Бібліотекарі Малєєва Н.О.,Луньова Л.В.,Руда К.П. показали презентацію, в якій  розкрили зв’язок творчості Т.Г. Шевченка з сучасністю.

  Також до нашої бібліотеки завітали у гості  читачі, які знають і люблять поезії Кобзаря. Серед них учні Петропавлівської  ЗОШ№1  Добреля Даша, Інякіна Марія, Лозінська Валерія, а також учні 10 класу та працівники Петропавлівського БК « Победа».  Поезію любить не тільки молодь ,а і представники старшого покоління Ткаченко Н.П., Сисоєнко Г.П., Мірошніченко М.С., Ткаченко О.В., Гаркуша В.І. Вони теж читали поезії, а Гаркуша В.І. навіть прочитала свій вірш, присвячений Т.Г.Шевченку.

  Потім естафета була передана Нижньосірогозькій  районній бібліотеці, вони розповіли про Т.Г. Шевченка  художника, показали його картини, прочитали також поезії генія української літератури.

А на закінчення прозвучав «Заповіт», який прочитали по черзі представники всіх бібліотек. Цей марафон буде сприяти подальшій пропаганді творчості нашого Кобзаря, і ми його потомки, можемо йому доповісти, що його Заповіт, ми виконуємо.

 Читачі були дуже задоволені таким спілкуванням і домовилися в подальшому проводити такі скайп- зустрічі не тільки між собою,а й запрошувати інші бібліотеки.

Поиск по сайту

Комментарии